Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
SS304 anti De steel verwijderende van de Hoogteturnstile van de Gezichtserkenning Volledige Toegangsbeheerpoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
Waterdicht woonhuis Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate voor gym
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Store Swing Barrier Gate 600mm Breedte Flap Toegangscontrole Snelheid Gate Draaibaar
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
Biometrische Draaihek Poort 0.6s Snelheid 40 Personen/Min
| Schuifsnelheid: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | AC 100-240V |
| rijstrookbreedte: | 50 cm, 60 cm (of aangepast 70-90 cm) |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Kantoorgebouw QR-code tourniquet NFC-kaartlezer Swing tourniquet Gate
| Maat: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Buiten waterdicht schommelbarrièrepoort met QR-code-lezer RS485 TCP/IP-poort
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Gym Check in draaibank met qr en barcode lezer Swing Entrance Draaibank Voor toegangscontrole stadion
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart, QR -code |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232 |
Snelheidsslagboom Beweging Fabricage Winkel Swing Barrier Ondersteuning 600mm Breedte Deur Flap Toegangscontrole Draaikruis
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart |
|---|---|
| Open/Looptijd: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | TCP/IP |
8“ van de de Barrièrepoort van de het Schermschommeling AI Turnstile van de Temperaturenscanner met de Camera van de Gezichtserkenning
| Productgrootte: | 140(L)* 28(B)* 100(H)CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |

