Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Hoge snelheid elektronische snelle doorgang draaihek beveiliging contactloze metro draaihek met gezichts- en kaart meerdere herkenning
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID-kaart, QR-code, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
De volledige Automatische Poort van de Klepbarrière met Lezer Card/Vingerafdrukerkenning voor Gymnastiek/Clubingang
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Van de het Roestvrije staalrfid Kaart van de veiligheidscontrole de Schommelingsturnstile, Elektrische de Schommelingspoort van Rfid
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Kaartschommeling |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 150kg/pair |
316 / 304 Volledige de Hoogteturnstile van de roestvrij staaltoegang voor Gevangenis, Bank, Bouwwerf
| Grootte: | 2060mm*W1200mm*H2300mm (kan douanegrootte zijn) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
Bi-Turnstile van de Richtingsvingerafdruk de Veiligheidspoorten maken IP54 waterdicht
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 600mm (l) * 300mm (w) * 990mm (h) |
Populaire 2D Qr-de Barrièrepoort van de Codeklep met Software Sdk/Ingangsturnstile Veiligheidspoorten
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Verenigbaar: | 2D -code, QR -code -lezer, streepjescodesysteem |
Ticketbeheer Barcode Reader
| Behuizingsmateriaal: | 304 # roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| Type: | Ticket tourniquet |
Zware Turnstile van de Stroom Elektronische Klep de Barrièregelijkstroom Brushless Motor van de Veiligheidspoort
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
De volledige Automatische van het de Barrièreqr code van de Toegangsbeheerklep Lezer Full Height
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Gang door de Veiligheidspoort 600mm van de Metaaldetector Breedte met Temperatuurcontrole
| Vorm en afmeting van de deur voor metaaldetectie: | 2220 H × 820 W × 550 (diepte) (mm) |
|---|---|
| Slaagpercentage: | Meer dan 60 personen per minuut |
| Applicatie: | binnen- of buitenruimte (waterdicht) |

