Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Van de de barrièreklep van luxespeedlane turnstile van de de deur optische snelle steeg met zichtbare LEIDEN hoog glijdend glas
| Hoogte glazen hek: | 1,8 m, 1,4 m, 1,2 m, minder dan 1 m |
|---|---|
| Type: | Hogesnelheidspoort in glijdende stijl |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
De antilezer Pedestrian Flap Barrier, elektronische turnstiles van de staartveiligheid RFID voor de Bouw van Passage
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Het dubbele Turnstile van de Motor Volledige Automatische Intrekbare Luchthaven Mechanisme van de barrièrepoort
| Type: | Dubbele turnstile van de motorklep |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Muntstuk van de de Ingangs het Halve Hoogte van het toilet Zwembad/Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstiles
| Applicatie: | Openbare wc-ingang, zwembad |
|---|---|
| Muntstukdiameter: | 18 mm tot 30 mm |
| Type: | Verticale stijl kleinere grootte |
Beste turnstile van de verkoop automatische driepoot/jonge geitjesturnstile buiten RFID-de Vingerafdrukbarrière van de Taillehoogte
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Digitaal Turnstile van de de Poortbarrière van de het Schermss304 Klep Antistatisch Meetapparaatsysteem
| Monitor: | 4,3 inch |
|---|---|
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
| Controlesoftware: | Nee |
Gezichts de Poortturnstile van de Opsporingssus304 Schommeling voor Controleteller
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
| Dimensie: | 1400*168*1000mm |
Hoge Veiligheid 304 van de de Jonge geitjesschommeling van het Roestvrij staal anti-Snuifje de Barrièrepoorten Customizd Logo Color Available
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Productnaam: | De Barrièrepoorten van de jonge geitjesschommeling |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
RS485 luchthaventurnstile Automatische Ingangsturnstiles met Gezichtserkenning
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |

