Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
ESD Polsriem/Schoeiselmeetapparaat met LCD het Scherm, Automatische Turnstile, Kaartlezer
| Pedaal afmeting: | (B)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| Rechter schoeneninstelling: | 750kΩ-35MΩ |
| Instrumentafmetingen: | (B)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
Voetturnstiles van de taillehoogte afstandsbedieningen draadloos alarmsysteem
| Productnaam: | de voetpoort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Turnstile van de roestvrij staal Elektropoort het Toegangsbeheersysteem van de ingangsvingerafdruk
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,6 tweede |
Verticale Rfid-Turnstiles van de Kaart Halve Hoogte voor School, Busstation en Gymnastiek
| Materiaal behuizing: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| productnaam: | halve hoogteturnstiles |
Van de de Test de Kleinste Snelle Pas van Ce ESD van de de Schommelingspoort Snelheid van de de Barrièregelijkstroom Brushless Motor
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
De volledig Automatische SS304-Barrière van de Driepootpoort met Zelf - controleer Programma
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Turnstile van de de Barrièrepoort RFID van de drie wapensdriepoot met IC/Identiteitskaartlezer voor Metropost
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Van het LEIDENE van de de Veiligheidsschommeling Vertoningsalarm de Barrièrepoort voor Busstation, Tentoonstellingszaal en Luchthaven
| Productnaam: | Verticale Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 120KG/pair |
Van de de Veiligheidsschommeling van de passagetoegang Automatische de Barrièrepoort voor Metro Post/Stadion/Universiteit
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
IC/Identiteitskaartrfid Turnstile de Barrièrepoort van de Toegangsbeheer Automatische Klep
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |

