Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Digitale Gezichtserkenningsturnstile, het Systeem van het de PoortToegangsbeheer van de Schommelingsbarrière
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
RFID-Turnstiles van de de Vingerafdruk Gezichts Volledige Hoogte van het Kaartqr code voor Stadion Openluchtip62
| Grootte van het product: | 2400*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Roestvrij staal 304 gezichtsherkenning draaibank 30 personen/min Doorgangssnelheid
| Pijlerdiameter: | 168 mm |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 550mm-900mm |
| Stroomvoorziening: | AC220V/110V |
Van de de Barrièrepoort van hoge snelheidsedestrian het Systeem van het het Roestvrije staalToegangsbeheer voor Restaurantzaal
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Automatische snelheidspoort voor voetgangers met dubbele schommeling
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Binnen- en buitenweg voor voetgangers snelle snelheidsspoorwijk met gezichtsherkenning
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | snelheidsgasse draaibank |
Aanpasbare gezichtsherkenning schommeldraaier voor toegangscontrole voor voetgangers
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| grootte: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Productnaam: | Gezichtsherkenning Swing Turntile |
rfid afstandsbediening Half Hoog Toegangscontrole
| Productnaam: | Smartcard rfid slagboompoort voor schoolbibliotheek Theater op afstandsbediening |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Behuizingsmateriaal: | binnenlands standaard 304# roestvrij staal |
304 het Gezicht Reconganation van de roestvrij staalrfid Vingerafdruk allen in Één Overheidsprojecten
| Productnaam: | Turnstile van het hoge snelheidsspoor |
|---|---|
| (Vlakke) afmetingen: | 3000*300*1000mm of cusotmzied |
| Gewicht: | 350kg |
De Barrièrepoort van de veiligheids Semi automatische Driepoot voor de bouw, Drie Metaalstaven
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

