Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Smart Card-Turnstile Elektrische Intrekbare Barrièrepoort IP54 met RFID-Interface
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Antibotsingsrfid-Turnstile SUS304 Vier van de Vingerafdruk Volledige Hoogte Wapenpoort
| Controle: | RFID, vingerafdruk, gezichts facultatief |
|---|---|
| Type: | Eenmalige ingang |
| Communicatie -interface: | RS485 (Afstand, TCP-afstand ≤1200m. |
RFID-van het de Poortgezicht van de Kaart Automatische Barrière van het de ErkenningsToegangsbeheer Voetturnstiles
| Productnaam: | Voetturnstiles |
|---|---|
| Grootte: | L1200*W280*H980mm, 1400*300*980mm |
| Materiaal: | Binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Van de Poortchina van de roestvrij staalklep van de de Fabrikantenfabriek de prijsturnstile thermische voor het drukken geschikte nfcmanchet Met geringe geluidssterkte
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
ESD-poort met RFID-kaartlezer 8 inch scherm polsbandtester
| weergavegrootte: | 8 inch |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220 / 110 V ((AC) |
| Werkspanning: | ingang AC220V uitgang DC12V |
Automatisch Flexibel Lopend Schommelingsturnstile Duurzaam Roestvrij staal voor Opslag, Supermarkt
| Grootte van product: | diameter: hoofdpaal: Φ168 mm hoogte: 1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Pijlers automatische slagboompoort |
Tailgating van de Veiligheidspoorten van de Alarmdriepoot Semi Automatisch Goedgekeurd Ce
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | Bedrijf, hotel, luchthaven |
| ODM/OEM: | Toegelaten |
Turnstile van de het Gezichtserkenning van Smart Card Automatische Cilindrische voor Bureauluchthaven
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
|---|---|
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
| Gewicht: | 30 kg |
Passagebreedte 600 Poort van de MM. de Volledige Automatische Driepoot Barrière met Muntstuk Accepter/Tegenfunctie
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
De muntstuk In werking gestelde Toilet en busdriepootturnstile knoop van de Poortafstandsbediening
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Outputsignaal: | standaardrelaissignaal |

