Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
IR-sensor Flap Barrier Turnstile High Security Full Auto Servo Motor Voor Luchthaven
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Luchthavenbeveiliging Swing Gate Gezichtsherkenning Speed Gate Draaiwiel Outdoor Luxe Swing Barrier Draaiwiel
| Toegangscontroletype: | Vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Buitenactiviteit volledig automatisch schommelturnickel qr poort turnickel ticket barcode één barrière
| Toegangscontroletype: | IC-kaart, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Modieuze van de de Poort Hoge Werkende Snelheid van de Veiligheidssnelheid het Glasturnstile voor Openbare Dienst
| Productnaam: | 304 SUS snelheidspoort met draaischijf |
|---|---|
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Pakketgrootte: | 1510*380*1080mm |
110 van de volledige automatische Hs turnstile van de codedriepoot streepjescodevolts scanner voor stadion
| Armlengte: | 51 cm |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~+75℃ |
| Maximale toegangsbreedte: | 600 mm |
Ga Uitgangsrfid Kaart/Vingerafdruk/ESD de Barrièreturnstile van de Meetapparaatklep Automatische Controlesysteem in
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
De infrarode Sensorturnstile Poort van de Klepbarrière met Intelligente Anti - Snuifje/Staart/Teruggangfunctie
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
TCP/IP Snelle Turnstile van de de Snelheidspoort van de Pas Autoveiligheid met RFID-Lezer gelijkstroom 24V
| Naam van het product: | 304 SUS snelheidspoort met draaischijf |
|---|---|
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Pakketgrootte: | 1480*380*1080 mm |
IC-het Wapenturnstile van de Identiteitskaart Zilverachtig Daling Di - richting Goedgekeurd de Poortence van het Barrièrewapen
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Type: | Één wapenturnstile poort |
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 165mm (w) * 1000mm (h) |

