Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Automatische RFID-Turnstile van het Dalingswapen Poort, Multihet Wapenpoorten van de Toegangsbeheerbarrière
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Type: | Één wapenturnstile poort |
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 165mm (w) * 1000mm (h) |
Muntstuk van de de Ingangs het Halve Hoogte van het toilet Zwembad/Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstiles
| Applicatie: | Openbare wc-ingang, zwembad |
|---|---|
| Muntstukdiameter: | 18 mm tot 30 mm |
| Type: | Verticale stijl kleinere grootte |
De toegangssysteem van de Toegangsbeheerdriepoot, turnstile ingang met de Lezer van de Vingerafdrukstreepjescode
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Tweerichtingsturnstiles van de wapen volledige autotoegang zelf het controleren alarmfunctie
| Productnaam: | Tweerichtings de driepootturnstile van de wapenpoort volledig-auto zelf het controleren alarmfunctie |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Intelligente Turnstile van de controledriepoot Poort/van DC24V gecontroleerde toegangspoorten
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0.2second |
De Hoogteturnstile van de veiligheidstaille Barrièrepoort voor Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Van de Lezersflap barrier gate van de Rfidkaart de Veiligheids Programmeerbare Turnstiles voor Bibliotheeksysteem
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Applicatie: | Gezichtsherkenning, ticketstation, kantoor, enz. |
2 de Driepootturnstile van de kanalen Infrarode Antisprong Poort Zonder contact
| Materiaal: | 304 het roestvrije staal, dikte is niet minder dan 1.3mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Armlengte: | 510 mm |
Intelligente Rfid-de Poortturnstile van de Kaartsnelheid voor de Controle van de Bureauingang
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |
Dubbel Turnstile van de Richtings Gezichtserkenning Barrièresysteem 1200mm snakt
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Voeding: | AC 100~240 volt, 50/60HZ |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |

