Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Hoge Optische Dubbel Turnstile van het Glasschot - kanaalcontrolemechanisme Swing Barrier Gate voor Uitgang
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Anti-achterklep Full High Security Turnstile Gate Double Lane Entry System
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
1 in 1 uit Automatische het Toegangsbeheerturnstile van de Klepbarrière NFC Pas van de Poorthoge snelheid
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Automatische ingang snelheid Flap Security Turnstile Barrier Gate voor Natatorium
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Automatische inductie snelheid lijn draaibank met kaart zwaluw / gezichtsherkenning
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
Bi-directionele flap-draaipoort 3 kanalen voor beveiligde toegangscontrole
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Beveiligingspoort met IP54-bescherming van halve hoogte 30-40 personen/min en 550 mm-600 mm doorgangsbreedte
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
|---|---|
| Snelheid: | 30-40 personen/min |
| Voeding: | 220/110+ 10% V (wisselstroom) |
OEM Logo Schuifdraai / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate voor de openbare lobby
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
Voetbal Uitgang Elektrische Volledige Hoogte Draaikruizen
| Dimensie: | 1500 (L) * 1350 ((W) * 2300 (H) |
|---|---|
| Controletype: | handmatig of elektrisch automatisch |
| Ingang: | enkel- of dubbelgangkanaal |
Smart QR Code Scanner RFID Tripod Turnstile Gate met automatisch drop arm toegangscontrolesysteem voor metrostation en kantine toegang
| Type: | drievoudig tourniquettype met veel verkeer |
|---|---|
| Sollicitatie: | metro/trein/busstation |
| Scansnelheid: | 35-40 personen/min |

