Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Het Toegangsbeheerturnstiles van de ingangsdeur de Automatische Lezer Flap Type van de Vingerafdrukrfid Code
| Links schoen instellen: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Instelling van de polsband: | 0.1-35MΩ |
| Controlesoftware: | heeft (er is een eenvoudige ESD tester zonder software) |
De waterdichte OLED-Turnstile van Vertoningslinux Toegang van de het QR Codewolk van de Veiligheidssystemenrfid Kaart
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Applicatie: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
Hoge beveiliging 304 SS Draaipoort Anti-knijpen Laag geluid Gezichtsherkenning E Poort voor openbaar gebouw
| Naam van het productMethode van controle: | Gezichtsherkenning |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paren afhankelijk van lengte |
| Type: | Volautomatisch |
Geen Turnstile van de Aanrakings Gezichtserkenning
| licht vullen: | Infrarood, LED-lichten |
|---|---|
| Oplossing: | 1280 * 800, helderheid 400cd |
| Weergavescherm: | 8-inch LCD scherm |
Automatische van de het gezichtserkenning van het Toegangsbeheersysteem turnstile van de de temperatuurindicator
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Richtingturnstile van intelligent Bi QR Code 3 Turnstile van de Stegenvingerafdruk
| Grootte van product: | 1400*200*1000 mm /Aangepast |
|---|---|
| Het normale het werkleven: | > 5000000 Times |
| Gewicht: | 65 kg |
Turnstile van de het Metaalschommeling van de veiligheidsdetector Systeem van de Poort het Automatische Toegang voor Metro
| Vorm en afmeting van de deur voor metaaldetectie: | 2220 H × 820 W × 550 (diepte) (mm) |
|---|---|
| Slaagpercentage: | Meer dan 60 personen per minuut |
| Applicatie: | binnen- of buitenruimte (waterdicht) |
De Erkenningsturnstile van de Qrcode de GezichtsLanden van de EU van het Toegangsbeheersysteem
| Gezichtsopsporing: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB-poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
100mm de Brede Slanke Schommelingsturnstile Automatische RFID Lezer For Lobby van de Barrière Snelle Passage
| Kastgrootte: | 1400 mm (L) * 100 mm (B) * 980 mm (H) |
|---|---|
| Voeding: | 100~240 V (AC) |
| Doorgangsbreedte: | 750 mm |
De Erkenningsturnstiles van het hoge snelheids Optische Gezicht Anti de Poortturnstile van de Verbrijzelingsschommeling
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |

