Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Hydraulisch Blocker van de de Barrièreweg van Controleauto's Systeem met Roestvrij staal 304
| Beschermingscijfer: | IP54 |
|---|---|
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
| Communicatieafstand: | ≤ 1200 m |
Antistatisch Menselijk Lichaamsesd controleursesd Meetapparaat 304 van de Polsriem Roestvrij staal
| Productnaam: | Mensenlichaam-ESD-tester |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
AC/gelijkstroom-Veiligheidsturnstile Poort met RFID-Toegangsbeheer van de Vingerafdruk het Gezichtserkenning
| Stroomvoorziening: | AC/DC |
|---|---|
| Frequentie: | 50/60Hz |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/TCP/IP |
Fabrieksdirecte Prijs Statief Draaipoort OEM/ODM Service
| Applicatie: | Bedrijf, hotel, luchthaven. |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
CE Approved Bi-Directional Steel Gate Turnstile with Smart Card RFID Interface and IP54 Protection
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
RFID controleerde semi automatisch driepootturnstile mechanisme met Turnstile Motor
| Dik van staal: | 1,5 mm of aangepaste desgin |
|---|---|
| Drie gerolde arm: | 51cm lang |
| Type: | Volledig automatisch |
SS304 gemotoriseerde Turnstile Barrièrepoort met Streepjescode
| Sollicitatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
|---|---|
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
Het Toegangsbeheerturnstile van bi RichtingMuntstuk In werking gestelde ESD Turnstile van de Schommelingspoort voor Gymnastiek
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Binnen/Openlucht maak Turnstile van Ingangsspeedgate Optische Halve Hoogteturnstiles onbruikbaar
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Hoge snelheid glijdende tourniquet poort halve hoogte met QR-code / RFID-toegangscontroller
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |

