Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
De Poort van de lezersbaffle flap barrier van de Qrcode, Gymnastiek/stadionturnstile poortsystemen
| Productnaam: | Van de de codelezer van Qr van de alarmfunctie de barrièrepoort van Baffle Flap voor Gymnastiektento |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Van de de Klepbarrière van de veiligheidsingang de Poort/de Vingerafdruk volledige hoogteturnstiles
| Productnaam: | Van de de Klepbarrière van de veiligheidsingang de poortbarrière in de afstandsbediening van RFID en |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
| Het werk Beweging: | DC24V solenoïdeklep |
Al elektrische mechanische Poort van de Schommelingsbarrière, turnstile van de Woonplaats half hoogte toegangsbeheer
| Productnaam: | De alle-elektrische mechanische poort van de schommelingsbarrière in Woonplaatstoegangsbeheer |
|---|---|
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 1 tweede |
Turnstiles van de veiligheids Halve Hoogte Driepootturnstile Poort met Geleide Richtingsinstructie
| Huisvestingsmateriaal: | standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | binnen 600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
tweerichtings de ingangsturnstile van de kanaal elektro veilige bibliotheek met streepjescode rfid interface
| Gebruikswerkingsgebied: | Woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
RFID Toegangscontrolepoort
| Productnaam: | Busstation RFID Flap Barrier Gate met baliesysteem en QR-code / Barcodelezer |
|---|---|
| Werkspanning:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Netto gewicht: | 90 kg |
DC24V intrekbaar Gecontroleerde Toegangsturnstiles wirh de identificatiemateriaal van de kaartlezer
| Productnaam: | DC24V het intrekbare van de de poort wirh kaart van de klepbarrière materiaal van de de lezersidenti |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Slimme turnstile van de klepbarrière enige of tweerichtings facultatief voor postluchthaven
| Productnaam: | Slimme turnstile van de klepbarrière enige of tweerichtings facultatief voor postluchthaven |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Intrekbare Geautomatiseerde Poortsystemen/Rfid-de Barrièreturnstile van And Fingerprint Flap van de Kaartlezer
| Huisvestingsmateriaal: | standaard 304 # roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | binnen 600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Meerpalen van de douane de Hand Hydraulische Veiligheid, Blocker van de Roestvrij staal Automatische Weg
| Stroom: | AC220C/380V |
|---|---|
| Applicatie: | Ingang van het hotel, gebouwen, hoofdstraat, enz. |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 65°C |

