Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
OEM Logo Schuifdraai / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate voor de openbare lobby
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
DC24V automatische de Poort/turnstile van de Klepbarrière ingangssystemen met Steeg Twee voor Metro
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
IC-van de de Streepjescodevingerafdruk van identiteitskaart Turnstile van de de Schommelingspoort Gezichtserkenning
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
600mm Veiligheidsturnstile Systeem van de Poort het Elektronische Etikettering voor Toerisme
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
RS485 klep Wing Barrier Double Turnstile Subway 30-40 Personen/Min
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
Halve de Barrièrepoort Twee van de hoogteklep Steegturnstile met de Sensor van IRL voor Busstation
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
Automatische Turnstile van de de Poortklep van de Klepbarrière met Vingerafdrukkaartje of IC-Kaart
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd om na macht te werken: | 3 seconden |
Half Hoog ESD Turnstile Waterdicht Poortsysteem Semi Automatische SUS304
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Draaipoort met gezichtsherkenning RFID 20K database DC12V 5W
| Communicatie -interface: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2s |
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID -kaart |
Van de de Wisselstroomklep van IP54 220v van de de Barrièrepoort Hoogte van de de Poorttaille de Elektronische Optische
| Productnaam: | De Poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |

