Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
De Erkenningsturnstile van de QR Codevingerafdruk Gezichtsesd Veiligheid met Thermische Camera
| Mededeling: | RS485-communicatie |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 25-30 personen per minuut |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
304 roestvrij staal flap barrière hek 1200 mm met barcode systeem
| Stroomvoorziening: | AC110V ± 10V, 60Hz / AC220V ± 10V, 50Hz |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Maat: | 1200/1400*300*990mm |
Voetrs485-de Barrièreturnstile van de Veiligheidsklep, 304#-de Barrièresysteem van de Roestvrij staalpoort
| Naam: | Beveiligingsklep tourniquetbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketmaat: | 1480/1280*370*1070mm |
Muntstuk van de de Ingangs het Halve Hoogte van het toilet Zwembad/Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstiles
| Applicatie: | Openbare wc-ingang, zwembad |
|---|---|
| Muntstukdiameter: | 18 mm tot 30 mm |
| Type: | Verticale stijl kleinere grootte |
304 Voet de Barrièrepoort van de roestvrij staal Intrekbare vleugelklep/ingangsdeur
| Productnaam: | 304 van de de klepbarrière van de roestvrij staal intrekbaar-Vleugel de ingangsdeur binnen voor bure |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Biometrische Scannerss Dubbele Turnstile van Kanalenspeedlane Poort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Garantie: | Een jaar |
Digitaal Turnstile van de de Poortbarrière van de het Schermss304 Klep Antistatisch Meetapparaatsysteem
| Monitor: | 4,3 inch |
|---|---|
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
| Controlesoftware: | Nee |
Intelligente Rfid-de Poortturnstile van de Kaartsnelheid voor de Controle van de Bureauingang
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |
Wasbare Schone Zaal ESD Kostuum Antistatische Stofvrije Kleding
| monitor: | 8 duim |
|---|---|
| Toebehoren: | Pols-riem, juiste en linkerschoen |
| controlesoftware: | Beschikbaar |
Cleanroom het Antistatische ESD Overtrek die van Jumpsuit Eenvormige Regelmatige Veiligheidsslijtage kleden
| monitor: | 8 duim |
|---|---|
| Toebehoren: | Pols-riem, juiste en linkerschoen |
| controlesoftware: | Beschikbaar |

