Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
Poort van de de Klepbarrière van de ingangsuitgang de Openlucht, Automatische Waterdichte Klepbarrière voor Uitgangsopkomst
| Naam: | De openluchtpoort van de Klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Kantoorgebouw halve hoogte draaibanden poort
| Productnaam: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Maat: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de de Temperatuur1080p weergave van het poort thermolichaam van de de klepstijl infrarode hand de gidsdeur
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Thermometerturnstile van IRL van de gezichtserkenning Tegenbarrière SUS304
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Dubbel Turnstile van de Richtings Gezichtserkenning Barrièresysteem 1200mm snakt
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Voeding: | AC 100~240 volt, 50/60HZ |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
304 roestvrij staalesd het Hulpmiddelesd van de Poort het Antistatische Controleur Meetapparaat van de Polsriem
| Productnaam: | ESD-toetser |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
Voet Gezichtserkenningsturnstile Automatisch Bi Richting voor de Bureaubouw
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Bi-Turnstile van de Richtingshoge snelheid Brushless Motor van Veiligheidspoorten 24V gelijkstroom voor Gyms
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1300*B200*H1000mm |
Automatische RFID-Turnstile de Erkenningsterminal van het Poortgezicht voor de Bureaubouw
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1300*B200*H1000mm |
Van de de Barrièrepoort van de hoge snelheids het Servo Slanke Schommeling van de de Gymnastiek Volledige Hoogte Systeem van de het Gezichtserkenning
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |

