Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 418 producten.
3 miljoen Keer Automatische Systementurnstiles, de Duurzame Poorten van de Veiligheidstoegang
| Sollicitatie: | Stadion, openbaar gebied, park, kantoorgebouw, club, enz |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Grof gewicht: | 70 kg |
Toegangsbeheerturnstile voor de Bureaubouw/Hotel/Luchthaven/Gemeenschap
| Productnaam: | Turnstile voor de Bureaubouw/Hotel/Luchthaven/Gemeenschap |
|---|---|
| Brutogewicht: | 70KG |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 of roestvrij staal 316 |
IP54 Vingerafdrukstift voor statief
| Productnaam: | vinger afdrukken statief draaischijf |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Het Beheersysteem van het stadionkaartje voor Turnstile TDX - CT van de Streepjescodescanner - IP Controlemechanisme
| Productnaam: | Ticketbeheersystemen op draaibank |
|---|---|
| Grootte van de draaibank: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van het het Kaartjesbeheer van de Barrière Elektronisch Toelating Gebaseerd het Toegangsbeheersysteem Web
| Productnaam: | Turnstile met ticketbeheersystemen |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220~240 V (AC) |
| De richting: | een- of dubbelrichting voor optionele |
Elektronische Turnstile van Toegangsbeheerrfid Barrière met Smart Card
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Ingang & Uitgangsturnstiles van het DriepootToegangsbeheer van de het Identiteitskaartvingerafdruk van IC Symbolisch ESD Meetapparaat
| puntnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Turnstiles van het het IdentiteitskaartToegangsbeheer van IC van de biometrievingerafdruk 40 Personen/Min
| Productnaam: | Toegangsbeheerturnstile/Klepturnstile |
|---|---|
| Artikelnummer: | Gat-201 |
| Brutogewicht: | 80KG/PC |
Leiden wijzen Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot Poort/Ce-op Turnstiles van de Taillehoogte
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Turnstile van de Luxtry Elektronische Driepoot, Turnstile van de Douanegrootte Veiligheidssystemen voor de Eersteklas Bouw
| Productnaam: | Turnstile van de Luxtry Elektronische Driepoot |
|---|---|
| materail: | 304 roestvrij staal |
| Afmeting: | 1200*280*980mm |

