Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Van de het Gezichts Einderkenning van de veiligheidsveiligheid van het de Streepjescodekaartje Turnstile van de de Barrièreklep Poort
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
De Driepootturnstile van bi Richtingpoort IP54 met Gezichts de ErkenningsToegangsbeheer van RFID
| Voeding: | AC110~240 V |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
| Applicatie: | Binnen of buiten |
Waterdicht woonhuis Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate voor gym
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
QR-code RFID-lezer Toegangscontrole Draaiwielpoort Voetgangerscontrole
| Productgrootte: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Binnen- en buitenruimte RFID-kaart Biometrie Gezichtsherkenning Drie lijn volhoogte draaiknop
| Grootte van het product: | lengte 3600*breedte 1500*hoogte 2300mm of maat |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Drie lijnen volle hoogte draaibank |
De Barrièrepoort van de roestvrij staal Intrekbare Klep, Bi richting MultiToegangsbeheerturnstiles
| Productnaam: | 304 turnstile van SUS tripiod |
|---|---|
| toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Turnstile van de vingerafdrukdriepoot RFID Turnstile van het PoortToegangsbeheer Systeem
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De toegangssysteem van de Toegangsbeheerdriepoot, turnstile ingang met de Lezer van de Vingerafdrukstreepjescode
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Muntstuk of de Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstile Poorten van de Ingangsuitgang voor Openbaar Gebied
| Punt: | Gat-310 |
|---|---|
| Versie: | semi automatische/volledige automatisch |
| Brutogewicht: | 75kg |
De Driepootturnstile van het datatransportbesturing draaiende wapen Poort voor school supermaket post
| Productnaam: | De driepootturnstile van het datatransportbesturing draaiende wapen veiligheidsdeur voor school supe |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |

