Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
304 roestvrij staal glas draaiend volledig hoog draaiknop dubbelkanaal gym hek vergrendelingssysteem beveiligingsgraad
| Productgrootte: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Europese normen Biometrische toegangscontrole Draaiwijkpoort met Wiegand gezichtsherkenning
| Productgrootte: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
304 SS snelle poort draaibank voor beveiliging en toegangscontrole hoge snelheid 35-40 personen per minuut met reclame deur
| Manier van controle: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paar |
| Naam van het product: | Snelle Turnstile van de Snelheidspoort |
304 Turnstile van de roestvrij staaldriepoot Intelligente Poort Hydraulische Schokbrekers
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
IP54 Vingerafdrukstift voor statief
| Productnaam: | vinger afdrukken statief draaischijf |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
de 2D het systeempoort van het streepjescodekaartje, rfid kaarten jat turnstile, turnstile van het schommelingstoegangsbeheer voor marien park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Maat: | 1400 * 200 * 1000 mm |
Van de de Postschommeling van de taillehoogte automatische de Poortturnstile, Turnstile van de Schommelingspoort
| Productnaam: | Poort van de de schommelingsbarrière van de taillehoogte de automatische voor de Hovercrafthaven van |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Poorten van de de Motor Voetveiligheid van gelijkstroom Brushless/stationturnstile Toegangsbeheer
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Prestige QR/Turnstile van de Streepjescodescanner
| Productnaam: | QR / Barcode Toegangscontrolepoort |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
RFID-van de de Schommelingsbarrière van het Kaart GezichtsToegangsbeheer Turnstile van de Poortjonge geitjes voor Kinderen
| Puntnaam: | De leuke Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

