Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Roestvrij staal 304/316 Metroturnstile met de Enige/Dubbele Motor van DC12V/DC24V
| Humidity: | 5%~95% |
|---|---|
| Type: | Single Or Double-motor |
| Product Name: | Subway Turnstile |
Intelligente voetgangersbeveiliging draaibank waterdicht gezicht toegangscontrole draaibank
| Breedte van de doorgang: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Turnstile Poort met Gezichtserkenning |
De Schommelingsturnstile van het thermostaatsysteem het Toegangsbeheerbrug van de Poortvingerafdruk
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstiles van het het IdentiteitskaartToegangsbeheer van IC van de biometrievingerafdruk 40 Personen/Min
| Productnaam: | Toegangsbeheerturnstile/Klepturnstile |
|---|---|
| Artikelnummer: | Gat-201 |
| Brutogewicht: | 80KG/PC |
Van de het Toegangsbeheerschommeling van bi Richting GezichtsTurnstile van het de PoortPretpark
| Puntnaam: | Panda Turnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Toepassingsplaats: | Kleuterschool, lage school, het pretpark van kinderen |
Automatische de Poortturnstile van de Schommelings Snelle Snelheid de Codelezer Infrared Sensor van Toegangs Optische Qr
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
De Hoogteturnstile van de Nfcpoort Volledige het Mechanismess van de Temperatuurerkenning Dubbele Passage voor Stadion Validator
| Productgrootte: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
304 roestvrij staal Tweerichtings Gezichts Recognitive Turnstile Poort voor Publiek
| Productnaam: | Gezichts Recognitive Turnstile Poort |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200 / 1400*280*1000mm |
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
De hoge de Klepturnstile van de Beëindigenbouw van de de Motorveiligheid van de Poortborstel Ingang van de het Alarmdeur
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Volledige Automatische van de Poortbi van de Klepbarrière Turnstile van het het WapenToegangsbeheer Richting Acryl
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |

