Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Kaart van twee turnstile van de de Gevangenis de Volledige Hoogte van de deurtoegang veiligheidspoorten RFID en Vingerafdrukcontrole
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Twee deuren toegang volhoogte draaibank |
| Netto gewicht: | 200 kg |
Turnstile van de de Klepbarrière van de Toegangsbeheerstreepjescode de Raad van de de Motorcontrole van Schotdeuren
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
Turnstile van de veiligheids Volledig Hoogte Bi van de Poort Dubbel Steeg Richting voor Gevangenis
| Productgrootte: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Het Toegangsbeheerturnstiles van de ingangsdeur de Automatische Lezer Flap Type van de Vingerafdrukrfid Code
| Links schoen instellen: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Instelling van de polsband: | 0.1-35MΩ |
| Controlesoftware: | heeft (er is een eenvoudige ESD tester zonder software) |
Dubbele Turnstile van de de Motorklep van gelijkstroom Brushless Poort met Temperatuur het Systeem van het ControleToegangsbeheer
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
De antibotsingsveiligheidsturnstile Erkenning van het Poortgezicht voor Toneel
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Snelle de Klepturnstile van de Snelheidsveiligheid Poort met Gezichtserkenning/het Toegangsbeheer van RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Turnstile van het veiligheidsmetaal OpenluchtingangsToegangsbeheer met ESD de Lezer van de QR Codescanner
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
De waterdichte OLED-Turnstile van Vertoningslinux Toegang van de het QR Codewolk van de Veiligheidssystemenrfid Kaart
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Applicatie: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
Hoge Turnstile van het Veiligheidsrfid Toegangsbeheer de Poortturnstile van de Gymnastieksnelheid met Één Dalingsstaaf
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |

