Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Luchthaven/Metro/Zwemmend Hall Speed Gate Turnstile met Automatische Rfid-Lezer
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Van de de deurtoegang van de veiligheidsgelijkstroom Brushless motor biometrische de vingerafdrukturnstiles mechanismepoort
| Garantie: | 1 jaar gratis garantieservice |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Productnaam: | Automatisch half turnstile toegangsbeheer voor gymnastiek |
Semi automatische Turnstiles van de Roestvrij staal Halve Hoogte, taille hoge turnstile
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
Turnstile van de Luxtry Elektronische Driepoot, Turnstile van de Douanegrootte Veiligheidssystemen voor de Eersteklas Bouw
| Productnaam: | Turnstile van de Luxtry Elektronische Driepoot |
|---|---|
| materail: | 304 roestvrij staal |
| Afmeting: | 1200*280*980mm |
Buurten, Turnstiles RFID van het GeschiktheidsToegangsbeheer het Gezichtsinzameling van de Kaartvingerafdruk
| Productnaam: | toegangsbeheerturnstile |
|---|---|
| Type: | Volledige automatisch |
| Brutogewicht: | 70KG/pc |
Roterende voetrfid Turnstile van de wapendriepoot Poort, anti spoedalarmfunctie
| Productnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*300*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische Turnstiles van de Driepoot Halve Hoogte Poort, ingangsmetro turnstile voetcontrole
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Het halve het Hoogtemuntstuk of Teken stelde turnstile ingangspoorten voor Zwembadingang in werking
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1100 mm (H) |
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Biometrische Voetturnstile van SS316 RS485 Poort voor Luchthaven
| Grootte van product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 316 roestvrij staal |

