Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Dubbele Turnstiles van het motorToegangsbeheer rfid kaart voetturnstile poort
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Van de de Barrièrepoort van hoge snelheidsedestrian het Systeem van het het Roestvrije staalToegangsbeheer voor Restaurantzaal
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Magnetische het Toegangsbeheerturnstile van RS485 SS304 IP54 Poort
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Drie armlengte: | 51 cm |
| Doorgangssnelheid: | 25~32 personen/min |
Turnstile van de Toegangsbeheer Volledige Hoogte van de het QR Coderfid Veiligheid van de Poortvingerafdruk de Barrièrepoort
| Productgrootte: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
RFID/Turnstile van het het AftastenToegangsbeheer van Fingperint/van het Gezicht Poortoem ODM voor de Bouw
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
Bidirectionele Toegangsbeheerturnstile Poort1.1meter Steun Gehandicapte Rolstoel
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Het acryl van de de Snelheidspoort van de Barrièresteeg Geleide Aanstekende Stevige Kabinet Turnstiles
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Volledige Automatische Schommelingsturnstile Poort met het Toegangsbeheersysteem van de Gezichtserkenning
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | Automatische Schommelingsturnstile poort |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Waterdichte Snelheidsturnstile Poort Antiepidemie met Gezichtserkenning/Temperatuurtest
| Breedte van de doorgang: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Naam van het product: | Turnstile Poort met Gezichtserkenning |
Voetklepturnstile de Barrièrepoort van de Barrièreveiligheid met Gezichtserkenning
| Naam van het product: | Barrièrepoort met Gezichtserkenning |
|---|---|
| Grootte van product: | 500*280*960mmmm |
| Pakketgrootte: | 580*360*1050mm |

