Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Van de de Schommelingsbarrière van het Kindbeeldverhaal de Poortturnstile met geringe geluidssterkte voor Jonge geitjeskleuterschool
| Itemnaam: | Cartoon Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
304 SS Turnstile van de Snelheidspoort met de Thermische Camera van de Gezichtserkenning
| Productnaam: | Snelheidspoort |
|---|---|
| Kostuum voor: | Indoor&outdoor |
| Wiegandformaat: | 26/34 |
Van de de Schommelingsbarrière van de schoolkleuterschool van de Poortbi richtingturnstile RFID Kaart
| Puntnaam: | Richtingturnstile van pandabi |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Hoge Turnstiles van de Veiligheids Halve Hoogte Antistaart met de Cameravingerafdruk van de Gezichtserkenning
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Waterdichte Dubbele de Barrièreturnstile van de Steegschommeling Antibotsingsfunctiebeweging
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Voet Tweerichtings Volledig Hoogteturnstile Poortrfid Kaart/VingerafdrukToegangsbeheer
| Grootte: | 2760*1350*2350 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
Gezichtsracognition-OEM ODM Veiligheidsturnstile Poortklep met ESD Tegensysteem
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Tweerichtings Gezichtsrecignition-Turnstile Enige Kern Speedgate Één Ingang/Uitgang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Unidirectionele tourniquet toegangspoorten QR-code RFID-lezer Toegangscontrole tourniquet poort
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Hoge Optische Dubbel Turnstile van het Glasschot - kanaalcontrolemechanisme Swing Barrier Gate voor Uitgang
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |

