Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Binnenturnstile van de de Veiligheidsdriepoot van het Roestvrij staallichaam met Hoogte - kwaliteit
| Productnaam: | Driepootturnstile Poort |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge de Poortturnstile van de Veiligheids Brushless Snelheid
| Productnaam: | De Poort van de schommelingssnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70kg |
De intelligente Biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid allen in Poorten van Één Systeem de Gemakkelijke Installatie
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Turnstile van Foxconn ESD van de wereld grootste fabriek leverancier, ESD Testturnstile Poort voor fabrieksingang
| pedaal grootte: | (W) 400 mmx (L) 420 mmx (H) 20 mm |
|---|---|
| Rechter schoeneninstelling: | 0.01-1000MΩ, nauwkeurigheid ± 5% |
| Productnaam: | Automatische ESD van de Toegangsbeheerdriepoot Turnstile |
Roestvrije de Driepootturnstile van Staalbi Richtingpoortvoetganger met Rfid-Lezer
| Naam van het product: | Concurrerende prijs driepoot draaibank |
|---|---|
| grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de Hoogterfid van de ingangsuitgang Halve het Toegangsbeheerturnstiles voor Bouw van het Bureau de Universitaire Bureau
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Hoge snelheid glazen baanklep tourniquet slagboom
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200/1400*300*1005mm |
| Netto gewicht: | 80 kg/stk |
Van de de Klepbarrière van TCP IP van de de Poorttaille Tweerichtings Turnstiles van het de Hoogteroestvrije staal
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Vingerafdruk en van RFID Halve Hoogteturnstiles systemen, Semi autostationturnstile
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de de Sensor de Intelligente Controle van IRL Poort van de de Schommelingsbarrière, Halve turnstiles van Hoogte automatische systemen
| Grootte van product: | hoofdpool: Φ168mm hoogte: 1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 /316 roestvrij staal |
| Type: | de automatische poort van de schommelingsbarrière |

