Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1030 producten.
Automatisch roteer Turnstile Veiligheidspoorten
| Productnaam: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Maat: | 1200 mm (L) * 300 mm (B) * 980 mm (H) |
| Materiaal: | standaardroestvrij staal 304 |
Ce de Driepootturnstile van de 120 Voltvoeding Poort met Muntstukcollector, het Stabiele Werken
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1100 mm (H) |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Elektromagnetische turnstile de code qr deur van de mechanismescanner open voor universitair kanaal
| IP: | 54 |
|---|---|
| Richting: | Regelbare bi-richting |
| Vleugelspaneel: | acrylmateriaal, kleur optioneel |
0.5s het open de Poortturnstile van de Tijdsnelheid Halve Hoogteturnstiles Toegangsbeheer van Rfid
| Gebruikswerkingsgebied: | Ingang van woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Maat: | 1400 x 330 x 1000 mm (H) |
| Hoogte van schuifarmen: | 1 m, 1,2 m of op maat gemaakte 1,4 meter |
IC/Identiteitskaartrfid Turnstile de Barrièrepoort van de Toegangsbeheer Automatische Klep
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
De Barrièrepoort van de passage optische Klep, turnstile van de de Bus half hoogte van bi richting correct Alarm
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
De Streepjescodecontrole van de geschiktheidsclub in Turnstile van de Snelheidspoort, Turnstile van de Bureauschommeling
| Openingstijd: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| vleugelmateriaal: | Acryl |
Turnstile van de driepoot de Gezichtserkenning Automatische Tegenpoort van de Ingangsveiligheid RFID
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Thermische van de de Erkenningsdeur van het Scannergezicht het Toegangsbeheerturnstiles Met Camera maken Omheiningsbarrière waterdicht
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
Volledige de Hoogteturnstile van de stadion Biometrische 650mm Breedte 1200w
| Productgrootte: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Garantie: | 1 jaar |

