Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
Tegenturnstile van de de Klepbarrière van RFID Optische met de Halve Hoogte van de Gezichtserkenning
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Voeding: | AC110 of AC220 +/- 10% |
RS485 de gezichtsPoort van de Toegangsbeheer Intelligente Barrière voor de Bureaubouw Openbare ruimte
| Naam van het artikel: | Gezichtstoegangscontrole Intelligente barrièrepoort |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
RFID-van de de Klepbarrière van de Streepjescode het Gezichtserkenning Systeem van het de Poort VoetToegangsbeheer
| Puntnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
8 de Erkenningsturnstile van duimandroid Gezichts Groene het QR Codelezer van de EU
| Gezichtsopsporing: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB-poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Turnstile van de luchthavenmetro met LCD van de Gezichtserkenning de Terminal van het Schermpc
| Product Size: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
| Application: | Movie or Fitness certer or Hotel or Restaurant entrance |
Turnstile van de de Schommelingsbarrière van de luxedeklaag Poort, Gezichtsrec de Poort van de Schommelingsbarrière
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
De Hoogteturnstile van de roestvrij staaltaille ESD BLDC de Deur van de Motorveiligheid voor Gymnastiek
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Toegangscontrole Beveiliging flap gate barrière Automatische draaibanden met Qr code reader
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
304 SS Materiaal Hoog snelheidsdraaipoort voor toegangscontrole binnen en buiten Superkleine afmetingen
| Naam van het productMethode van controle: | kleine hogesnelheidsturnistielpoort |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Communicatiemethode: | TCP/IP of RS485 |
zk de hoogte van Half van de toegangslezer of Volledige Hoge Turnstile Intrekbare Glasbarrière, snelheidspoort voor binnentheater
| Grootte van product: | 1400 mm * 310 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Richting: | zowel binnenkomst als bestaan |
| Breedte van het pad: | 600 mm |

