Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Turnstile van de de Snelheidspoort van het Rfidsysteem Toegangsbeheer voor Metro Spoorwegmetro
| Productnaam: | De Schommelingspoort van de tijdopkomst |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Van de de Sensor de Intelligente Controle van IRL Poort van de de Schommelingsbarrière, Halve turnstiles van Hoogte automatische systemen
| Grootte van product: | hoofdpool: Φ168mm hoogte: 1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 /316 roestvrij staal |
| Type: | de automatische poort van de schommelingsbarrière |
168mm Slanke Cilindrische van het de Poort Acrylwapen van de Schommelingsbarrière Turnstile van de de Streepjescodesnelheid Poort
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| POOL-GROOTTE: | diameter 168 mm; hoogte 1050 mm |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
Waterdichte Snelheidsturnstile Poort Antiepidemie met Gezichtserkenning/Temperatuurtest
| Breedte van de doorgang: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Naam van het product: | Turnstile Poort met Gezichtserkenning |
Geen van de Tentoonstellingshall swing barrier gate with van de Lawaaibibliotheek Gezichtserkenning/RFID-Kaart
| Passagebreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Tentoonstellingshal Turnstile Gate |
De robuuste Motor van de de Poortdc24v Borstel van de Klepbarrière voor Busstation/de Bureaubouw
| Productnaam: | Flap slagboom voor busstation |
|---|---|
| Grootte van product: | 500*280*960mmmm |
| Pakketgrootte: | 580*360*1050mm |
Roestvrij staal Geautomatiseerde de Vingerafdrukrs485 Communicatie van het Poortsysteem Interface
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
De Poort van de het Parkerenbarrière van het voertuigToegangsbeheer, de Barrière van de Verkeersveiligheidsauto met RFID-Systeem
| Spoorlengte: | 1- 4,5 meter |
|---|---|
| Productnaam: | De barrièrepoort van het omheiningsparkeren |
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Het Zwembad van het Convenietgebruik/Turnstile van de Gymnastiekdriepoot Poort, Armbandlezer
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Armbanddriepoot Poort |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
50HZ Toegangsbeheerturnstile veiligheidspoorten met Infrarode Stralenrs485 Interface
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Transmissie: | Alle-elektrische mechanisch |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

