Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
De hand of autopoort van de schot voetbarrière voor openbare gemeenschap en Bibliotheek
| Productnaam: | Handturnstile van het de poortschot van de schommelingsbarrière voor openbare gemeenschap en Bibliot |
|---|---|
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Toepassing: | binnen of openlucht |
Van de de taille hoge automatische schommeling van bi het richtingsysteem van het de poortToegangsbeheer
| Productnaam: | Glijdende de barrièrepoort van de Schotschommeling met het alarmerende materiaal en richtings wijzen |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
De op zwaar werk berekende Poort van de Boombarrière, de barrièrerfid kaart van het dalingswapen controleerde duurzame motor
| Stel Manier in werking: | auto door rfidsysteem; manueel gewerkt door verre controlemechanisme of knoop |
|---|---|
| Kleur: | rood, geel, groen, zwart |
| Type: | De rechte poort van de wapenbarrière |
Staal Aangepast Logo Boom Barrier Gate, de Barrière van het VeiligheidsParkeerterrein
| Lichaamsafmeting: | 294*360*955mm |
|---|---|
| Kleur: | rood, geel, groen, zwart |
| Type: | De rechte poort van de wapenbarrière |
Acrylglas Dual Core 0,2 Tweede SS316-Poort van de Klepbarrière
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
| Garantie: | 1 jaar |
Gezichtsherkenning Swing Turntile Gate
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Dubbele vleugels automatische draaistang
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Van de dubbel-kernbeweging/Passage Turnstile van de Indicatorschommeling Poort onder IC/Identiteitskaart, de Controle van het Kaartjessysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Brug automatische slagboompoort |
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
Veelvoud Gelezen Volledige Automatische Poort 304 van de Schommelingsbarrière Roestvrij staal 304
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière/Schommelingsturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de het Gezichtserkenning van de streepjescoderfid Temperatuur de Driepootturnstile Poort
| Identificatieafstand: | 0,3-0,5 m |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Uiterlijk materiaal: | Kast van aluminiumlegering, paneel van gehard glas |

