Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
De automatische Barrière van de Wegboom voor Autoparkeren en het Systeem van de Wegtol, de Poort van de het Parkerenbarrière van de Voertuigtoegang
| Naam: | De automatische Barrière van de Wegboom |
|---|---|
| Rod Type: | Het rechte vouwbare connenting/verlengbare staaf |
| Grootte van product: | 340*280*1000mm |
100M RFID de Poort van de de Boombarrière van het Lange afstandParkeerterrein, Openluchtomheining Park Barrier Gate
| Productnaam: | De barrièrepoort van het omheiningsparkeren |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 60Kg |
Flexibele Automatische Industriële de Barrièrepoorten van het WapenToegangsbeheer 1M - 6M Arm 50W IP54
| Productnaam: | De barrièrepoort van het omheiningsparkeren |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 56KG |
50Hz - van de de Liftboom van 60Hz 1.5S/van 3S/6S-de Barrièrepoort, de Afstandsbediening van de Straatveiligheid
| Productnaam: | de poort van de boombarrière |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 54KG |
Ce 6M Road Safety Stainless-de Barrièrepoort Automatische 50W van de Staalboom auto-sluit Wijze 50Hz - 60Hz
| Productnaam: | De Barrièrepoort van de roestvrij staalboom |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 58Kg |
90 Graad 180 Graad die de Poorten van de Parkeerterreinboom voor Ondergrondse Parkeerplaats vouwen
| Productnaam: | Het vouwen van de Poort van de Boombarrière |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 55kg |
Van de rode Hebzucht LEIDENE de Lichte Poorten Veiligheidsboom, Populaire van de de Controledaling van het Verkeersvoertuig het Wapenbarrière
| Productnaam: | Van de LEIDENE de Lichte Poort Boombarrière |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 55kg |
Van de duurzame en Roestvrije LEIDENE de Barrièrepoort Vertoningsboom voor Openlucht en Binnen
| Productnaam: | Van de LEIDENE de Lichte Poort Boombarrière |
|---|---|
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
| Netto gewicht: | 55kg |
Het automatische van de het Systeemstreepjescode van het Autoparkeren Beheersysteem van het Kaartjes Intelligente Parkeerplaatsen
| Applicatie: | Parkeerplaats |
|---|---|
| Productnaam: | Intelligent parkeerbeheersysteem |
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Busstationrfid Turnstile de Poort van de Klepbarrière met tegensysteemqr-code/streepjescodelezer
| Productnaam: | De Barrièrepoort van de busstationrfid Klep met tegensysteem en QR-code/streepjescodelezer |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Brutogewicht: | 90kg |

