Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Taille Hoge drie bewapent turnstile van de rolpoort triop poort voor voettoegangsbeheer
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
QR Code/NFC-Turnstile de Lezer AI Facial Recognition Turnstile van de Barrièrepoort RFID
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Buiten evenement FCC Swing Gate Draaibord Volledig automatisch 316 roestvrij staal
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Snelheidsslagboom Beweging Fabricage Winkel Swing Barrier Ondersteuning 600mm Breedte Deur Flap Toegangscontrole Draaikruis
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart |
|---|---|
| Open/Looptijd: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | TCP/IP |
Tweerichtings al elektrische mechanische Driepootturnstile Poort voor de toneelpost van de vlekschool
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Gezichtsracognition-OEM ODM Veiligheidsturnstile Poortklep met ESD Tegensysteem
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Professioneel Automatisch Klepturnstiles Poortenroestvrij staal 304 voor 3 Meter Lange Ingang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Turnstile van de veiligheidsklep PoortToegangsbeheer met LCD de Lezersnfc Lezer van het het Schermqr code
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Hoge Optische Dubbel Turnstile van het Glasschot - kanaalcontrolemechanisme Swing Barrier Gate voor Uitgang
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Voetganger Draaihekbarrière Draagbare gezichtsherkenning Optische toegangscontrole Tourniquet
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |

