Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 751 producten.
240V het toenemen Barrière van de Wapen de Automatische Boom voor Één Systeem van het Uitgangsparkeren
| Stel Manier in werking: | auto door rfidsysteem; manueel gewerkt door verre controlemechanisme of knoop |
|---|---|
| Kleur: | rood, geel, groen, zwart |
| Type: | De rechte poort van de wapenbarrière |
Thermische van de de Erkenningsklep van het Scannergezicht de Barrièreturnstile
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60 cm of (90 cm op maat gemaakt) |
RFID-van het de Lange afstandparkeren van identiteitskaart IC van de Barrièrebluetooth van de de Kaartauto de Lezer van het het Toegangsbeheersysteem
| Applicatie: | Parkeerplaats |
|---|---|
| Productnaam: | Intelligent parkeerbeheersysteem |
| Voeding: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Dubbele van de het kanaal elektro veilige bibliotheek van de deurtoegang tweerichtings de ingangsturnstile met streepjescode rfid zet om
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Supermarkt Bi richtingturnstile ingangssystemen door Infrarode Inductie
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De Hoogteturnstile van de roestvrij staaltaille ESD BLDC de Deur van de Motorveiligheid voor Gymnastiek
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
De Barrièrepoort van de roestvrij staal Intrekbare Klep, Bi richting MultiToegangsbeheerturnstiles
| Productnaam: | 304 turnstile van SUS tripiod |
|---|---|
| toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Voetrs485-de Barrièreturnstile van de Veiligheidsklep, 304#-de Barrièresysteem van de Roestvrij staalpoort
| Naam: | Beveiligingsklep tourniquetbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketmaat: | 1480/1280*370*1070mm |
Biometrisch aanwezigheidssysteem voor tourniquet-slagboom
| Fingerafdrukcapaciteit: | 1500pcs |
|---|---|
| Kaartcapaciteit: | 10000 STUKS |
| Type: | Waterdicht type, bedekt met IP62-doos |
304 Voet de Barrièrepoort van de roestvrij staal Intrekbare vleugelklep/ingangsdeur
| Productnaam: | 304 van de de klepbarrière van de roestvrij staal intrekbaar-Vleugel de ingangsdeur binnen voor bure |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |

