Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
rfid afstandsbediening Half Hoog Toegangscontrole
| Productnaam: | Smartcard rfid slagboompoort voor schoolbibliotheek Theater op afstandsbediening |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Behuizingsmateriaal: | binnenlands standaard 304# roestvrij staal |
8 de Erkenningsturnstile van duimandroid Gezichts Groene het QR Codelezer van de EU
| Gezichtsopsporing: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB-poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Hoge snelheid elektronische snelle doorgang draaihek beveiliging contactloze metro draaihek met gezichts- en kaart meerdere herkenning
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID-kaart, QR-code, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
Binnenturnstile van de de Veiligheidsdriepoot van het Roestvrij staallichaam met Hoogte - kwaliteit
| Productnaam: | Driepootturnstile Poort |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Tweerichtingsturnstiles van de wapen volledige autotoegang zelf het controleren alarmfunctie
| Productnaam: | Tweerichtings de driepootturnstile van de wapenpoort volledig-auto zelf het controleren alarmfunctie |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Volledige Automatische RFID-Turnstile 90CM die wijd voor Veiligheid overgaan
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | < 40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm, of langer, kan op maat gemaakt worden |
SS304 Toegangsbeheer van het de Barrièrerfid Systeem van de vingerafdruk het Automatische Klep
| Materiaal: | SS304 |
|---|---|
| Maat: | 1400*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Automatisch Flexibel Lopend Schommelingsturnstile Duurzaam Roestvrij staal voor Opslag, Supermarkt
| Grootte van product: | diameter: hoofdpaal: Φ168 mm hoogte: 1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Pijlers automatische slagboompoort |
Biometrische de Gecontroleerde Toegangsturnstiles van RFID met Self-checking Alarm, Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Van de de Veiligheidsschommeling van de passagetoegang Automatische de Barrièrepoort voor Metro Post/Stadion/Universiteit
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |

