Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
De volledige Automatische van het de Barrièreqr code van de Toegangsbeheerklep Lezer Full Height
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
RFID-Kaartturnstile van de de Klepbarrière van de Gezichtserkenning het Systeem van de de Tijdopkomst met LEIDEN Alarm
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |
110 van de volledige automatische Hs turnstile van de codedriepoot streepjescodevolts scanner voor stadion
| Armlengte: | 51 cm |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~+75℃ |
| Maximale toegangsbreedte: | 600 mm |
Metro/Metro de Automatische Poort van de Klepbarrière met Geleid Herinnering en Toegangsbeheersysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Tweerichtings Voetdriepootturnstile Poort met Toegangsbeheersysteem/LEIDEN Indicatorlamp/Alarmlicht
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Goedgekeurd veiligheidsce/Snelle Reactie/Automatische Driepootturnstile Poort met van de Vingerafdrukqr code/Streepjescode Systeem
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
| Pakketgrootte: | 1280mm (l) * 360mm (w) * 1060mm (h) |
Semi - Auto die de Hydraulische Wegblocker Antiroestbarrières van de Wegveiligheid neerklappen
| Applicatie: | Ingang van het hotel, gebouwen, hoofdstraat, enz. |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 65°C |
| Up of down tijd: | 3 tot 6 seconden (kan instelbaar zijn) |
Het Toegangsbeheersysteem van Fingerprint Time Attendance van de kaartlezer voor Ingangspoort
| Gebruikerscapaciteit: | Maximum 5000 |
|---|---|
| Transactiecapaciteit: | 100000 |
| Type: | Met de Controle van Attendece Acess van de Toetsenbordtijd |
Muntstuk van de de Ingangs het Halve Hoogte van het toilet Zwembad/Teken In werking gestelde Halve Hoogteturnstiles
| Applicatie: | Openbare wc-ingang, zwembad |
|---|---|
| Muntstukdiameter: | 18 mm tot 30 mm |
| Type: | Verticale stijl kleinere grootte |

