Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Thermische Turnstiles van het hoge Prestatiesgezicht Volledige Hoogte 1600mm Gemotoriseerd Automatisch Systeem
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1500*W200*H1000mm |
Externe 60 cm flap barrière draaibank vingerafdruk 2 paden toegangscontrole toegangsoplossing
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
Bi richting de Post enige turnstile van de Luchthavensmetro, Automatische Draaiende Deur
| Grootte: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
Meerpalen van de douane de Hand Hydraulische Veiligheid, Blocker van de Roestvrij staal Automatische Weg
| Stroom: | AC220C/380V |
|---|---|
| Applicatie: | Ingang van het hotel, gebouwen, hoofdstraat, enz. |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 65°C |
De Ce Goedgekeurde Poort van de Klepbarrière met de Functie van IRL Sentor om Snuifje te verhinderen/het Slepen/gaat achteruit
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
De infrarode Sensorturnstile Poort van de Klepbarrière met Intelligente Anti - Snuifje/Staart/Teruggangfunctie
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Van de de Veiligheids Hydraulisch Weg van de verkeersafstandsbediening Blocker A3 Staal met de Lak van het Roestbewijs
| Up of down tijd: | 3 tot 6 seconden (kan instelbaar zijn) |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Anti - de Wegblocker van de terrorisme Hydraulische Veiligheid, de Wegblocker van de Hotelingang Systeem
| Grootte: | Norm: L 2500* W 920* H 760 mm, kan ook douanelengte zijn overeenstemmend de plaatssituatie |
|---|---|
| Beschermingsrang: | IP54 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |

