Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
ESD Polsriem/Schoeiselmeetapparaat met LCD het Scherm, Automatische Turnstile, Kaartlezer
| Pedaal afmeting: | (B)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| Rechter schoeneninstelling: | 750kΩ-35MΩ |
| Instrumentafmetingen: | (B)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
Flexibele Snelle Passnelheid voor RFID-Kaart/manchetcontrole Sytem met Automatische Barrièreturnstile
| Kaartcapaciteit: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID/IC-kaart, polsbandje |
| Detectie van leeskaartafstand: | <10 cm |
Semi automatische Turnstiles van de Roestvrij staal Halve Hoogte, taille hoge turnstile
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
De toegangssysteem van de Toegangsbeheerdriepoot, turnstile ingang met de Lezer van de Vingerafdrukstreepjescode
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Volledige de Hoogteturnstile van de roestvrij staalgang met Noodsituatieingang
| Grootte van product: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Hoge beveiliging Dual Access Full Height Turntile |
Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
De unieke Poort van de Hoge Normschommeling voor Openbare Gebieds Snelle Pas 40 Persoon Één Minuut
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Workshopturnstile ingangspoorten, esd turnstile veiligheidssystemen met Testapparaat
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Turnstile van de de Gevangenis hoge volledige hoogte van Indonesië barrière één spooringang
| Productgrootte: | 1630(L)*1500(B)*2300(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
Rode Geleide Blocker van de Verkeerslicht automatisch Hydraulische Weg met het Toenemen Voertuigblocker
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |

