Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Biometrische Vingerafdrukrfid Turnstile de Bureaubouw Glasturnstile Deur
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Indoor / Outdoor Full Height Turnstile Gate met Kaartlezer of Multi Toegangscontrolesysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij staal of 316 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van het product: | 1630x1580x2300mm of maat |
| Type: | een enkel toegangs-turniel met volledige hoogte |
304 RVS draaihek met gezichtsherkenning
| Passagesnelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Breedte van het kanaal: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
304 roestvrij staal flap draaibank met geborstelde motor en LED lichtkleur optioneel voor aanwezigheid record
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie -interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Halve van de de Veiligheidsklep van het Hoogteprestige Turnstile van de de Poort Tweerichtings Intelligente Klep met Rfid-het Systeem van de Deuringang
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
304 van de de Barrièrepoort van de roestvrij staaldriepoot van de de Brugstijl het Ontwerp/de Scannervensters Voetpoort
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
Turnstile en Passgate van de postdriepoot met van het LEIDENE fuction indicator lichte automatische terugstellen
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meeta |
De Barrièrepoort van de passage optische Klep, turnstile van de de Bus half hoogte van bi richting correct Alarm
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Dubbele Biometrische Turnstile van de Kernvingerafdruk Poort, Snelle de Barrièreturnstile van de Pasklep met Software
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Elektronische Acrylpoort 2 van de Klepbarrière Barrière van Rfid van Manierenstegen de Tweerichtings op Binnengebeurtenissen
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |

