Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
Openlucht Waterdichte IP67-de Schommelingsturnstiles van het GraadToegangsbeheer, Geschilderd Turnstile met Kleur
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
HS die biometrische tegenmetroturnstile verre verrichtingsfunctie draaien
| MOTOR: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0.2second |
Blocker van de luchthaven Hydraulische Weg 3 Meterlengte de Wegblocker van de 220 Voltveiligheid
| Type: | Volledig automatisch hydraulisch controlesysteem |
|---|---|
| Beschermingscijfer: | IP68 |
| Materiaal: | A3 staal, antiroestverf |
Beste turnstile van de verkoop automatische driepoot/jonge geitjesturnstile buiten RFID-de Vingerafdrukbarrière van de Taillehoogte
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Halve van de de Klepbarrière van het Hoogte Infrarode toegangsbeheer de Poort Handkaart die Turnstile verzamelen
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Voet Gezichtserkenningsturnstile Automatisch Bi Richting voor de Bureaubouw
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
van de de Veiligheids Draaiende Deur van 100V 240V Voet Hoge van het de Toegangssysteem de Poort Volledige Hoogte
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Voeding: | AC220V/110V |
Automatische Turnstile van de Lichaamsopsporing Klepbarrière 304 SS de Lezer van de Gezichtserkenning RFID
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
De antiroestss304-Barrière van Autogate van het TourniquetToegangsbeheer met QR Code
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Buiten Verplaatsbare Bewakingscabine Roestvrij Staal Waterdicht
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Wanddikte: | 1.0mm Roestvrij staal |
| Wandbekleding: | 15mm Multiplex |

