Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
IR-sensor Flap Barrier Turnstile High Security Full Auto Servo Motor Voor Luchthaven
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Toegangscontrole Volle hoogte draaibank Smart Counting roestvrij staal Voor busstation
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Bi richting Volledige Hoogteturnstiles de Post Automatische Draaiende Deur van de Luchthavensmetro
| Grootte: | 2760*1350*2350 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
De Toegangsturnstile van de Mifare Facultatieve Deur Veiligheidssystemen met Toetsenbord RS485
| Gebruikerscapaciteit: | Maximum 5000 |
|---|---|
| Transactiecapaciteit: | 100000 |
| Type: | Met de Controle van Attendece Acess van de Toetsenbordtijd |
Van de de machinestreepjescode van het roestvrij staal volledige automatische kaartje de driepootturnstile voor Spaanse canime
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| LCD het schermgrootte: | 7“ |
| Type: | Eenkernige, semi-automatische of volledig automatische besturing |
Uitgangs Biometrische Gezichtsturnstile van de de Hoogtetourniquet RFID van Ingangssystemen Halve de Kaartlezer
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
ESD Mechainsm van de de Klepbarrière van Bi Richting het Toegangsbeheersysteem voor School
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Office Gym 40 - 60p/M draagbare tourniquets doorgang gezichtsherkenning tourniquet
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Mechanische tourniquet van roestvrij staal Dual Lane Access Control Turnstiles voor supermarkt
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Snelle Pas Voetturnstile Hoge snelheidsvingerafdruk Dubbel Wing Flap Turnstile Barrier
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketmaat: | 1280*370*1070mm |
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |

