Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Voetgangerstrijpaal Draaipoort Toegangscontrole van hoge beveiliging Voor sportscholen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Mensen Teller Schuifwiel Poort QR-code Draaiwiel Voor Ingang Lobby
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Kantoortoegang 304 Roestvrijstalen Automatische Hoge Veiligheid Voetgangers Toegangscontrole Swing Barrier Speed Gate
| Dimensie: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weergavetype: | Facial Display LCD -scherm |
| breedte van de baan: | 55-130 cm |
Waterdichte Binnen & Buiten Voetgangers Biometrische Toegangscontrole Draaihek Swing Barrier Gezichtsherkenning Draaihekken
| Snelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Kanaalbreedte: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
Van de het Roestvrije staalrfid Kaart van de veiligheidscontrole de Schommelingsturnstile, Elektrische de Schommelingspoort van Rfid
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Kaartschommeling |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 150kg/pair |
De hoge de Klepturnstile van de Beëindigenbouw van de de Motorveiligheid van de Poortborstel Ingang van de het Alarmdeur
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Voetdriepootturnstile Poort volledig Automatisch Toegangsbeheer 3 Wapen voor Stadion
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Automatische schommelbarrière Baffelpoort Draaiwijk kantoor Vinnige toegangscontrole Smart Hotel afstandsbediening ingang
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Intelligente Turnstile van de Veiligheidsdriepoot Poort 220V/110V-het Werk Macht
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
De automatische Poort van de Klepbarrière voor de Bureaubouw RFID Voetingang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |

