Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Hoge Optische Dubbel Turnstile van het Glasschot - kanaalcontrolemechanisme Swing Barrier Gate voor Uitgang
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Geborsteld van de Poortqr van de Roestvrij staal Volledig Hoogte van de de Codescanner Voet het Kanaalbeheer
| Productgrootte: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Doorgangsbreedte: | 60 cm (of op maat gemaakt) |
De Schommelingsturnstile van de schoolveiligheid Poort
| Toepassing: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Afmeting: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
De antibotsingsbarrière van Ingangspedestrial voor het Toegangsbeheersysteem van Gyms
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
12V van het Netwerkwifi van gelijkstroom Wiegand van de de Cameraschommeling de Barrièrepoort Geen het Gezichtserkenning van de Aanrakingsopsporing
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
304 standaard roestvrij staal Customized OEM High Security security doorgang hek enkel hek voor mensen
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart |
|---|---|
| Barrière open/in de buurt: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | TCP/IP |
Turnstile van de roestvrij staalveiligheid Poort
| Toepassing: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Afmeting: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Stroomvoorziening: | AC100V-240V |
NFC-Turnstile van het Manchettensilicone Veiligheidsdeuren 13.56MHz Slimme RFID
| Maat: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge snelheid glijdende tourniquet poort halve hoogte met QR-code / RFID-toegangscontroller
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Snelle Pas Voetturnstile Hoge snelheidsvingerafdruk Dubbel Wing Flap Turnstile Barrier
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketmaat: | 1280*370*1070mm |
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |

