Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
RS485 TCP IP Guest Management Entrance Gate Venue Turnstile voor sportschool
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Turnstile van de antisprong Gezichtserkenning van de het Glasschommeling van de Gymnastiekhoge snelheid de Barrièrepoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Volautomatische metalen valarm slagboom 304 roestvrij staal voor gehandicapten
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Draagbare Swing Barrier Gate Gezichtsherkenning QR Code RFID Toegangscontrolesysteem
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Poort van de de Schommelingsbarrière van het deur de voettoegangsbeheer met RFID-Interface
| Grootte van product: | hoofdpool: Φ168mm hoogte: 1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304/316 Roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 85KG/set |
Openlucht Waterdicht 304SS Voet de Controlesysteem van taille Hoog Poorten
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
ZK gezichtsherkenning Swing Barrier Gate 1400mm roestvrij staal IP54
| Communicatie -interface: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2s |
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID -kaart |
De antiluchthaven leidde de Biometrische Turnstile van de Staartveiligheid Barrière Vertoning voor School/Hotel
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De poort van de de hoge snelheidssteeg van China rfid slingert Turnstiles van de barrière Halve Hoogte voor voetinputtoegang
| Passerende snelheid: | 50 personen/min. (IC-kaart) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
Turnstile van de veiligheidsklep PoortToegangsbeheer met LCD de Lezersnfc Lezer van het het Schermqr code
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |

