Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Hoge beveiliging gezichtsherkenning Swing Barrier Gate Fast Speed 304 roestvrij staal
| Frequentie: | 50Hz of 60HZ |
|---|---|
| Vochtigheid: | 0-95% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
Snelheidsslagboom Beweging Fabricage Winkel Swing Barrier Ondersteuning 600mm Breedte Deur Flap Toegangscontrole Draaikruis
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart |
|---|---|
| Open/Looptijd: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | TCP/IP |
Roestvrije de Driepootturnstile van Staalbi Richtingpoortvoetganger met Rfid-Lezer
| Naam van het product: | Concurrerende prijs driepoot draaibank |
|---|---|
| grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de Poortchina van de roestvrij staalklep van de de Fabrikantenfabriek de prijsturnstile thermische voor het drukken geschikte nfcmanchet Met geringe geluidssterkte
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Airport Security 40p M Swing Barrier Turnstile Gezichtsherkenning
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Type weergave: | Facial Display LCD -scherm |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 55-130 cm |
| Dimensie: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |
Intelligente de Driepootturnstile van het 3 Wapensroestvrije staal Poort voor Verkeer/Bureau de Bouw
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
2 de Driepootturnstile van de kanalen Infrarode Antisprong Poort Zonder contact
| Materiaal: | 304 het roestvrije staal, dikte is niet minder dan 1.3mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Armlengte: | 510 mm |
Gezichtsracognition-OEM ODM Veiligheidsturnstile Poortklep met ESD Tegensysteem
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
ESD Veiligheidsturnstile Poortrs485 Communicatie Interfacesysteem
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |

