Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
Biometrische de Gecontroleerde Toegangsturnstiles van RFID met Self-checking Alarm, Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Hoge beveiliging gezichtsherkenning Swing Barrier Gate Fast Speed 304 roestvrij staal
| Frequentie: | 50Hz of 60HZ |
|---|---|
| Vochtigheid: | 0-95% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
Kantoortoegang 304 Roestvrijstalen Automatische Hoge Veiligheid Voetgangers Toegangscontrole Swing Barrier Speed Gate
| Dimensie: | 1400*120*1000mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weergavetype: | Facial Display LCD -scherm |
| breedte van de baan: | 55-130 cm |
Turnstile van de het Metaalschommeling van de veiligheidsdetector Systeem van de Poort het Automatische Toegang voor Metro
| Vorm en afmeting van de deur voor metaaldetectie: | 2220 H × 820 W × 550 (diepte) (mm) |
|---|---|
| Slaagpercentage: | Meer dan 60 personen per minuut |
| Applicatie: | binnen- of buitenruimte (waterdicht) |
ZK gezichtsherkenning Swing Barrier Gate 1400mm roestvrij staal IP54
| Communicatie -interface: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2s |
| Toegangscontroletype: | Gezichtsherkenning, RFID -kaart |
Van het de Vingerafdrukaftasten van de fabrieksingang van de de Schommelingsbarrière de Poort Antistatische ESD Omslagriem
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Compact 304 roestvrij staal schommelbarrièrepoort met 0.2s open/sluit tijd en RS485 communicatie
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Het Glasklep 2.2m van de gezichtserkenning de Poort van de Schommelingsbarrière
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Buitenactiviteit volledig automatisch schommelturnickel qr poort turnickel ticket barcode één barrière
| Toegangscontroletype: | IC-kaart, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
De temperatuur ontdekt de Infrarode Poort van de de Schommelingsbarrière van de Koortscamera
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |

