Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
CE-goedgekeurde snelle draaihek met RFID QR-codelezer
| DIMENSIE: | 1200(L)*300(B)*1000(H)MM |
|---|---|
| Werkkracht: | AC 110V / 60HZ |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De voetpoort van de de Schommelingsbarrière van de Verkeers Draagbare ingang
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Snelle de Klepturnstile van de Snelheidsveiligheid Poort met Gezichtserkenning/het Toegangsbeheer van RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Beveiligingspoort met IP54-bescherming van halve hoogte 30-40 personen/min en 550 mm-600 mm doorgangsbreedte
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
|---|---|
| Snelheid: | 30-40 personen/min |
| Voeding: | 220/110+ 10% V (wisselstroom) |
Pas OEM ODM Veiligheidsturnstiles Draagbare 1.6meter voor de Bioskoop van de Bureaugymnastiek aan
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Bi Richtingturnstile van de Snelheidspoort met Gezichts Communicatie van Lezerstcp IP Streepjescode
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Het hoogtepunt motoriseerde duurzame hoge veiligheidsnfc turnstile poort met armband voor bus of toilet
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
tweerichtings de ingangsturnstile van de kanaal elektro veilige bibliotheek met streepjescode rfid interface
| Gebruikswerkingsgebied: | Woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische de Poortturnstile van de Schommelings Snelle Snelheid de Codelezer Infrared Sensor van Toegangs Optische Qr
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Airport Security 40p M Swing Barrier Turnstile Gezichtsherkenning
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |

