Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
Van het het IdentiteitskaartToegangsbeheer van Outdoor&Indooric Geschilderde de Schommelingspoort, Eersteklas Schommelingspoort
| puntnaam: | Geschilderde Schommelingspoort |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Verpakking Details: | het geval/het krat van carton+wooden |
De Barrièrepoort van de superieure Kwaliteitsschommeling, Bestand tegen Externe Schade Automatische Tweerichtingspoort
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Geleide Lichte RFID-van de de Poort Infrarode Schommeling van SecuritySwing van de Veiligheidstoegang Voet de Poortbarrière
| Productnaam: | Swingbarrier voor voetgangers |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
Niet wat betreft de Poortroestvrij staal van de Schommelingsbarrière 35 Personen per Min Running Rate
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
De hand/Automatische Barrière van het de Schommelingswapen van de Systeemcontrole onder Snelle Snelheid/Richtingsherinnering
| Netto gewicht: | 45 kg/set |
|---|---|
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Waterdichte Dubbele de Barrièreturnstile van de Steegschommeling Antibotsingsfunctiebeweging
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Luchthavenmetro Intelligent Turnstiles van de Glasingang de Vormontwerp van Nice
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*410*1080 mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Van de de taille hoge automatische schommeling van bi het richtingsysteem van het de poortToegangsbeheer
| Productnaam: | Glijdende de barrièrepoort van de Schotschommeling met het alarmerende materiaal en richtings wijzen |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Modieuze van de de Poort Hoge Werkende Snelheid van de Veiligheidssnelheid het Glasturnstile voor Openbare Dienst
| Productnaam: | 304 SUS snelheidspoort met draaischijf |
|---|---|
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Pakketgrootte: | 1510*380*1080mm |
Van de de Luchthavenschommeling van Gymshotels de Barrièrepoort met Gezichtserkenning/NFC-Toegang
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |

