Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
Van de de Barrièrepoort van de hoge snelheids het Servo Slanke Schommeling van de de Gymnastiek Volledige Hoogte Systeem van de het Gezichtserkenning
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |
Klep/Schommelingssnelheidsturnstile Turnstile van het Poortqr code voor Openbaar ambt
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Vingerafdruk Volledig automatische schommelende draaibank Barrière Menigte toegang voor luchthavens
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Automatische Gezichtsrecognitionturnstile-Poort voor de Bibliotheekgymnastiek van de Bureauschool
| Productnaam: | Gezichtsrecognitionturnstile-Poort |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| Toepassing: | Indoor&Outdoor |
304 SS snelle poort draaibank voor beveiliging en toegangscontrole hoge snelheid 35-40 personen per minuut met reclame deur
| Manier van controle: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paar |
| Naam van het product: | Snelle Turnstile van de Snelheidspoort |
De Barrièrepoort van de ingangsschommeling met RFID-Kaartlezer And Software Management
| Productnaam: | Draaitourniquet van het brugtype |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
RFID-de lezer Swing Barrier Gate van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en bureau de bouw
| Productnaam: | De poort van de schommelingsbarrière met RFID-de lezer van de kaartvingerafdruk voor Woonplaats en b |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Bidirectionele Toegangsbeheerturnstile Poort1.1meter Steun Gehandicapte Rolstoel
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Roestvrij staal Geautomatiseerde de Vingerafdrukrs485 Communicatie van het Poortsysteem Interface
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Biometrische Scannerss Dubbele Turnstile van Kanalenspeedlane Poort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Garantie: | Een jaar |

