Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security swing gate ] bij elkaar passen 328 producten.
High Speed Gliding Turnstile Gate met ingebouwde camera en Android 8 inch gezichtsherkenning
| Manier van controle: | Volledig automatisch |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paar |
| Naam van het product: | Snelle Turnstile van de Snelheidspoort |
Van de de Snelheidspoort van de luxevorm Turnstiles van de de Veiligheids Halve Hoogte voor Geschiktheid
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | Bubble+crate |
Van de de Barrièrepoort van de hoge snelheidsveiligheid Automatische Elektro het Dropboxturnstile voor Buitendeur
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Gezichtsherkenning snelheidsbarrièrepoort
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Grootte van product: | De diameter van de zuil 168 mm; de hoogte 1000 mm |
de infrarode automatisch turnstile barrière van de de lezersschommeling verborgen poort van de mechanismestreepjescode voor studententoegang
| Grootte van product: | 1,5*1,5*2,4 meter |
|---|---|
| Materiaal: | Kanaalstaal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Taille Hoge drie bewapent turnstile van de rolpoort triop poort voor voettoegangsbeheer
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Intelligente Rfid-de Poortturnstile van de Kaartsnelheid voor de Controle van de Bureauingang
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS485/Relay Signaal |
| Voeding: | AC100V-240V |
Aanpasbare gezichtsherkenning schommeldraaier voor toegangscontrole voor voetgangers
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| grootte: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Productnaam: | Gezichtsherkenning Swing Turntile |
Halve van de de Veiligheidsklep van het Hoogteprestige Turnstile van de de Poort Tweerichtings Intelligente Klep met Rfid-het Systeem van de Deuringang
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |

