Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Elektronische het Toegangsbeheerturnstiles van de Schommelingsbarrière met Tegensysteem van de Veiligheids het Thermische Scanner
| Grootte van product: | 1400 mm * 310 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Richting: | zowel binnenkomst als bestaan |
| Breedte van het pad: | 600 mm |
7 duim van de de Erkenningscamera RFID van Monitorveiligheidssystemen de Biometrische Gezichtslezers
| Gezichtsdetectie: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB -poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Het Roestvrije staalturnstiles van IP54 304 Intelligente Veiligheidssystemen
| Productnaam: | Esd Klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Communicatie Verbinding: | RS485 communicatie Modulenorm. |
Turnstile van het veiligheidsmetaal OpenluchtingangsToegangsbeheer met ESD de Lezer van de QR Codescanner
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Snelheidspoort van het metrostation anti-klem anti-botsing met betalingssysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
OEM Logo Sliding Turnstile/QR-codeturnstile Deur/de Barrièrepoort van de Veiligheidsschommeling/voor Openbare Hal
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Binnenturnstile van de de Veiligheidsdriepoot van het Roestvrij staallichaam met Hoogte - kwaliteit
| Productnaam: | Driepootturnstile Poort |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Dual QR Code Reader Toegangscontrolesle met LED-geleiding
| Productnaam: | Android 2D Barcode Scanner Draaibord |
|---|---|
| type: | Semi-automatisch |
| Sollicitatie: | Buiten binnen |
Het roestvrije Turnstile Toegangsbeheer Zonder contact van de het Gezichtserkenning van de Veiligheidssystemenpols
| Gezichtsdetectie: | 20 duizend lokale gezichtsdatabase |
|---|---|
| USB -poort: | USB2.0 en 2micros |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
De bouw van Turnstile van de de Snelheidspoort van de Fabrieksingang Automatische onder van 240 volt
| Grootte van product: | 1400 x 65 B x 1000 mm |
|---|---|
| Netto gewicht: | 80 kg |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal /316 roestvrij staal (op maat) |

