Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
De brede Poort van de Steeg Voetschommeling, de Automatische gelijkstroom-Bouw van het de Poortbureau van de Ingangsbarrière
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
|---|---|
| Dimensie: | L1400xB200xH1000mm |
| Type: | enige kern & dubbele kern |
De voet Intrekbare van de de Poortvingerafdruk van de Klepbarrière Dubbele Beweging voor het Ziekenhuis
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
De halve streepjescode van het hoogte slimme gezicht identificeert turnstiles van het reclamemateriaal voor Commerciële Parkeerplaatsen
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
SUS316 de Barrièrepoort van de tribuneschommeling met de Antibotsingsfunctie van de Tijdopkomst
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Acryl de Barrièrepoort 40person/Min van de Glasss316 0.6s Klep
| Type: | enkelkern- of dubbelkern-eenheid |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (Schuilplaats), -10-70°C |
| Certificering: | CE |
12V van het Netwerkwifi van gelijkstroom Wiegand van de de Cameraschommeling de Barrièrepoort Geen het Gezichtserkenning van de Aanrakingsopsporing
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
Afstandsbediening van de de Poorten Slanke Brede Steeg van de servomotor de Voetbarrière
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
3 / Meer van het de Opkomst Automatische Kaartje van de Steegtijd van de de Barrièrevingerafdruk Lezer For Metro
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
304 roestvrij staal beveiligingscabine 1500x1500x2300mm
| Afmetingen: | 1500*1500*2300 mm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Typhoonweerstand: | Graad 12 |
Office Entry 304 Roestvrij staal Swing Speedgate Turnstile Hoog beveiligde voetgangers toegangscontrole
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*120*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |

