Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
de 2D het systeempoort van het streepjescodekaartje, rfid kaarten jat turnstile, turnstile van het schommelingstoegangsbeheer voor marien park
| Type: | Turnstile Barcode Reader |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Maat: | 1400 * 200 * 1000 mm |
Hoge Turnstile van het Veiligheidsrfid Toegangsbeheer de Poortturnstile van de Gymnastieksnelheid met Één Dalingsstaaf
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Automatische Gezichtsrecognitionturnstile-Poort voor de Bibliotheekgymnastiek van de Bureauschool
| Productnaam: | Gezichtsrecognitionturnstile-Poort |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
| Toepassing: | Indoor&Outdoor |
De waterdichte OLED-Turnstile van Vertoningslinux Toegang van de het QR Codewolk van de Veiligheidssystemenrfid Kaart
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Applicatie: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
IP54, binnenshuis- en buitenstation
| Productnaam: | Mifare Card Statieftourniquet |
|---|---|
| Maat: | 430*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de Busstationingang Veiligheidspoorten/Fabrieks Automatische Turnstiles
| Productnaam: | Turnstile van de ingangsdriepoot |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70Kg |
Automatische de Poortturnstile van de Schommelings Snelle Snelheid de Codelezer Infrared Sensor van Toegangs Optische Qr
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Volledige Automatische van de Poortbi van de Klepbarrière Turnstile van het het WapenToegangsbeheer Richting Acryl
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Elektronische Veiligheidsoem/ODM Turnstile Verticale Handbarrières met Rfid-Controle
| Naam van het product: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Grootte: | 420*330*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Vermaakpark barcode scanner draaibank
| Productnaam: | Qr-code Toegangscontrole-draaibord |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |

